Skontaktuj się z nami:

Warsztaty dla przedszkoli

Warsztaty dla szkół i przedszkoli w Ostrowcu

Nasze Centrum terapeutyczne Ligerek przeprowadza warsztaty i szkolenia dla rodziców i placówek edukacyjnych tj .szkoły i przedszkola. Pomagamy w diagnozowaniu problemów u dzieci i tłumaczymy jak postępować z dziećmi z problemami rozwojowymi.

Zakres tematyczny warsztatów dla dla szkół i przedszkoli w Ligerek w Ostrowcu Świętokrzyskim

Zapraszamy do współpracy przedszkola i szkoły, które zainteresowane są zorganizowaniem w swoich placówkach warsztatów z zakresu profilaktyki logopedycznej, wspomagania dzieci w prawidłowym przetwarzaniu procesów sensorycznych oraz wspieraniu prawidłowego rozwoju.

Na warsztatach nauczyciele i rodzice zapoznają się z przyczynami zaburzeń rozwoju mowy i zaburzeń sensorycznych oraz uzyskają wskazówki do dalszego postępowania terapeutycznego. Będą mogli także zapoznać się z najnowszymi pomocami terapeutycznymi niezbędnymi w pracy z dzieckiem.

Dlaczego warto zdecydować się na warsztaty dla szkół i przedszkoli w Ligerek w Ostrowcu

W naszej poradni pracują wykwalifikowani logopedzi i psycholodzy dziecięcy, którzy mają bogate doświadczenie w prowadzeniu terapii z dziećmi z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwojowymi. W trakcie warsztatów przekazujemy metody i techniki, które wykorzystujemy na co dzień w pracy z dziećmi.

Warsztaty dla szkół, przedszkoli i rodziców, które są przez nas przygotowywane, mają na celu szybciej wykryć problemy u dzieci. Pozwoli to na skuteczne dobranie terapii, która przybliży dziecko do poziomu rozwoju swoich rówieśników.

Warsztaty w Ligerek w Ostrowcu prowadzą doświadczeni terapeuci praktykujący z dziećmi zdrowymi oraz z różnymi deficytami rozwojowymi.