Skontaktuj się z nami:

Psycholog dziecięcy

Psycholog dziecięcy w Ostrowcu

W centrum terapeutycznym Ligerek prowadzimy poradnię psychologiczną dla dzieci. W naszym centrum terapeutycznym pracują wykwalifikowani psycholodzy dziecięcy, którzy zapewnią najlepszą opiekę swoim podopiecznym. Naszym celem jest pomoc dzieciom w prawidłowym funkcjonowaniu w społeczeństwie i rozwoju psychicznym.

Kiedy należy udać się z dzieckiem do psychologa w Ligerek w Ostrowcu Świętokrzyskim?

Warto udać się z dzieckiem do naszej poradni psychologicznej w momencie, gdy zauważysz niepokojące sygnały w zachowaniu swojego dziecka tj. apatia, gdy dziecko ma zaburzenia snu, występuje powtarzające się moczenie nocne, pojawiają się napady złości, jest lub gdy nie może skupić się na wykonywanych czynnościach.

Jak wygląda wizyta u psychologa dziecięcego w Ligerek w Ostrowcu?

Zajęcia obejmują konsultację psychologiczną, podczas której psycholog definiuje problem oraz wskazuje na sposoby jego rozwiązania. Psycholog może zalecić dłuższą pomoc, polegającą na cyklicznych spotkaniach z dzieckiem. Rodzaj terapii psychologicznej dobrany jest indywidualnie do potrzeb pacjenta.

Ile kosztuje terapia u psychologia dziecięcego w Ligerek w Ostrowcu Świętokrzyskim?

W Ligerek każde spotkanie z psychologiem dziecięcym trwa 60 minut. Cena każdej wizyty wynosi 110 zł .

Więcej informacji można znaleźć w naszym cenniku.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w warsztatach dla szkół, przedszkoli i rodziców prowadzonych przez nasze centrum Ligerek.