Skontaktuj się z nami:

Terapia ręki

Terapia ręki w Ostrowcu Świętokrzyskim

Terapia ręki w Centrum teraputycznym Ligerek w Ostrowcu ma na celu usprawnianie tych funkcji percepcyjno – motorycznych, dzięki którym dziecko osiągnie optymalny poziom w zakresie samoobsługi oraz doskonalenie sprawności manualnej i grafomotoryki.

Do kogo skierowana jest terapia ręki w Ligerek w Ostrowcu?

Nasze zajęcia kierujemy do dzieci, które przejawiają niechęć do podejmowania aktywności ruchowej, czynności samoobsługowych i manualnych, jak np. zapinanie guzików, ubieranie się, samodzielne jedzenie. Terapia ręki przede wszystkim ma na celu poprawę umiejętności manualnych. W związku z tym nasze zajęcia przede wszystkim mogą pomóc dzieciom z autyzmem i zaburzeniami integracji sensorycznej.

Jak wygląda terapia ręki w Ligerek w Ostrowcu?

Podczas zajęć nasza profesjonalna kadra terapeutów pracuje nad regulacją napięcia mięśniowego oraz koordynacją wzrokowo-ruchową przy czynnościach wykonywanych pod kontrolą wzroku. Terapia ręki przygotowuje do samodzielnych aktywności przedszkolnych i szkolnych. Poza naszymi zajęciami zachęcamy do pracy w domu nad terapią ręki z zabawkami dostępnymi w naszym sklepie internetowym.

Terapia ręki w Ligerek w Ostrowcu Świętokrzyskim – cena

Rozpoczęcie terapii poprzedzone jest spotkaniem diagnostycznym. Zajęcia trwają 30 minut i kosztują 55 zł.

Jeśli Twoje dziecko cierpi z powodu zaburzeń wymowy, zapraszamy do kontaktu z naszym logopedą i neurologopedą w Ligerek.