Skontaktuj się z nami:

O nas

Centrala Terapeutyczna Ligerek powstała w oparciu o szeroki wachlarz doświadczeń w pracy z dziećmi – pomysłodawczyni projektu mgr Joanny Pietrzkiewicz. Twórczyni prywatnego gabinetu terapeutycznego Ligerek jest dyplomowanym logopedą, neurologopedą, terapeutą integracji sensorycznej i magistrem filologii polskiej. Stale podnosi i doskonali swoje umiejętności. Studiuje literaturę fachową oraz uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach z zakresu terapii zaburzeń mowy o różnej patogenezie.

Terapeutka ukończyła wiele specjalistycznych szkoleń i kursów m.in.:

• Opóźniony rozwój mowy. Kreatywne postępowanie logopedyczne
  • Wspomaganie rozwoju mowy i komunikacji z wykorzystaniem metody werbo-tonalnej
  • Terapia sygmatyzmu międzyzębowego
  • Wczesna diagnoza i stymulacja

W Centrali Ligerek zajmujemy się pracą nad rozwojem mowy, specjalizujemy się w terapii opóźnionego i nieharmonijnego rozwoju mowy. Rozwiązujemy problemy natury pedagogicznej i psychologicznej, które są spotykane u dzieci. Wskazujemy właściwe kierunki rozwoju edukacyjnego. Udzielamy porad dla Rodziców, stale współpracujemy z placówkami oświatowymi na terenie kraju. Wszystkie zajęcia mają charakter indywidualny i dostosowane są do potrzeb i możliwości pacjenta.

Nasza Centrala daje Państwu dostęp do wyselekcjonowanych rozwiązań terapeutycznych i edukacyjnych, które zalecamy do zabawy i pracy z dziećmi w domu. Są one dostępne w naszym e-sklepie, gdzie każdy produkt posiada naszą charakterystykę.

Zajęcia prowadzone są w oparciu o sprawdzone metody i techniki, a także o najnowszy sprzęt terapeutyczny. Docieramy do markowych producentów, którzy dostarczają nam innowacyjne rozwiązania edukacyjne i terapeutyczne dostępne na świecie.

Oferta Centrali jest wciąż wzbogacana i uaktualniana. Jesteśmy otwarci na współpracę z przedszkolami i instytucjami oświatowymi.

Zapraszamy do kontaktu!