Skontaktuj się z nami:

O nas

Centrala Terapeutyczna Ligerek powstała w oparciu o szeroki wachlarz doświadczeń w pracy z dziećmi – pomysłodawczyni projektu mgr Joanny Pietrzkiewicz. Twórczyni Centrali Terapeutycznej Ligerek jest dyplomowanym logopedą, neurologopedą, terapeutą integracji sensorycznej i magistrem filologii polskiej. Specjalistka ukończyła wiele specjalistycznych szkoleń i kursów m.in. z zakresu terapii sygmatyzmu międzyzębowego oraz opóźnionego rozwoju mowy (metoda werbo-tonalna).

„Wieloletnia praktyka w pracy z dziećmi i młodzieżą w różnych ośrodkach na terenie kraju, skłoniły mnie do otwarcia gabinetu, w którym będę mogła skutecznie rozwijać dalszą pracę nad zaburzeniami mowy, zaburzeniami sensorycznymi, spektrum autyzmu i innymi pokrewnymi, które spotykamy u dzieci” – opowiada terapeutka.

W Centrali Ligerek zajmujemy się pracą nad rozwojem mowy i eliminujemy zaburzenia sensoryczne. Rozwiązujemy problemy natury pedagogicznej i psychologicznej, które są spotykane u dzieci. Wskazujemy właściwe kierunki rozwoju edukacyjnego. Udzielamy porad dla Rodziców, stale współpracujemy z placówkami oświatowymi na terenie kraju. Wszystkie zajęcia mają charakter indywidualny i dostosowane są do potrzeb i możliwości pacjenta.

Nasza Centrala daje Państwu dostęp do wyselekcjonowanych rozwiązań terapeutycznych i edukacyjnych, które zalecamy do zabawy i pracy z dziećmi w domu. Są one dostępne w naszym e-sklepie, gdzie każdy produkt posiada naszą charakterystykę.

Zajęcia prowadzone są w oparciu o sprawdzone metody i techniki, a także o najnowszy sprzęt terapeutyczny. Docieramy do markowych producentów, którzy dostarczają nam innowacyjne rozwiązania edukacyjne i terapeutyczne dostępne na świecie.

W naszej Centrali specjalizujemy się w pracy nad rozwojem mowy, prowadzimy terapię zaburzeń integracji sensorycznej oraz oferujemy pomoc w zakresie problemów edukacyjnych.

Oferta Centrali jest wciąż wzbogacana i uaktualniana. Jesteśmy otwarci na współpracę z przedszkolami i instytucjami oświatowymi.

Zapraszamy do kontaktu!